Всеукраїнський благодійний фонд «Мрії збуваються» став фундатором річної стипендії для студентів Львівської духовної семінарії Святого Духа. 

Як уже повідомлялося, у вівторок, 16 січня, у Львівській духовній семінарії відбулися урочистості з нагоди святкування 50-річного ювілею Правлячого єпископа єпархії Святого Миколая з осідком в Чикаго Венедикта (Алексійчука). Усіх запрошених гостей наперед повідомили про бажання владики Венедикта: замість різних подарунків для себе, зібрати кошти для стипендій семінаристам духовних семінарій УГКЦ.

Сума, яку вдалося залучити спільними зусиллями з нагоди святкування 50-річчя владики Венедикта, становить 1 380 000 гривень. Десять відсотків від загальної суми скерують на формування стипендій для семінаристів, котрі навчаються в Тернопільській, Ужгородській, Дрогобицькій, Івано-Франківській та Київській духовних семінаріях (по дві стипендії на кожну семінарію). Решту суми буде передано для створення стипендіального фонду для семінаристів Львівської духовної семінарії.

Визначатимуть стипендіатів ректорати духовних семінарій. Назва стипендії – «Ректорська стипендія». Відповідальними за реалізацію проекту є БО «Фундація духовного відродження» ЛА УГКЦ та Львівська духовна семінарія Святого Духа.

Формування стипендій для виховання майбутніх душпастирів фінансово підтримали єпископи та священики УГКЦ, підприємці Львова і друзі владики Венедикта (Алексійчука).