Благодійний фонд «Мрії збуваються» приєднався до важливої ініціативи – проведення оздоровчого інклюзивного тренінгового табору для дітей з особливими потребами та їхніх батьків. Табір проходитиме протягом 14 днів у серпні у смт. Брюховичі (м. Львів). Організатор – навчально-реабілітаційний центр Святого Миколая.

 «Наші вихованці  – здебільшого діти категорії «А». Це діти з надзвичайно високою мірою втрати здоров’я, частково самообслуговуються, а отже потребують стороннього догляду, в тому числі діти з тимчасово-окупованих територій України», – розповіла директор  НРЦ І-ІІ ст. Святого Миколая Наталія Цимбалюк.

За її словами, державою не передбачено оздоровлення дітей з особливими освітніми потребами у літніх дитячих таборах, відтак ця категорія дітей ще досі залишається поза колективним літнім відпочинком. А перебування дітей у таборі  сприятиме їх  розвитку та оздоровленню у контакті з однолітками. Батьки отримають цікаву та корисну інформацію, а також рекомендації від фахівців щодо навчання і виховання своїх дітей. Вони дізнаються, як створювати для них продуктивне середовище, атмосферу успіху з метою максимального розвитку, адаптації та соціалізації. 

«Проведення такого табору актуальне та вкрай необхідне для прийняття суспільством осіб з інвалідністю та зменшення рівня стигмації їх у соціумі», – наголосила Наталія Цимбалюк.

«Організатори інклюзивного табору роблять надзвичайно важливу і потрібну для нашого суспільства справу. Велика шана та подяка їм. Такі ініціативи потрібно підтримувати та про них потрібно розповідати суспільству», – зазначив голова ВБФ «Мрії збуваються» Віталій Ломакович.